History - Revolutions (340 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 |
50 (9 total)
- Balme, Jackson (St Kevins College Toorak)
- Bottcher, Alison (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Craig, Daniel (McKinnon SC McKinnon)
- Jolly, Callan (Camberwell GS Canterbury)
- Lau, Simon (Xavier College Kew)
- Maxwell, Lucy (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Osborne, Naomi (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Shackell, James (Melbourne GS Melbourne)
- Shortis, Emma (Strathmore SC Strathmore)
49 (6 total)
- Chambers, Ruth (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Dao, Andre (St Kevins College Toorak)
- Hanscombe, Amelia (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Keating, Eloise (Catholic College Wodonga)
- Paine, Arabella (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Shute, Aaron (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
48 (9 total)
- Brett, Georgina (Genazzano FCJ Kew)
- Carne, Hannah (Siena College Camberwell)
- Claytongreene, Kim (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Kemp, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Mackenzie, Briony (Methodist Ladies College Kew)
- Ou, Beijin (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Sauer, Andrew (St Kevins College Toorak)
- Shum, Daphne (The Geelong College Newtown)
- Stewart, Mary (St Catherines School Toorak)
47 (12 total)
- Barda, David (McKinnon SC McKinnon)
- Blanch, Samuel (Scotch College Hawthorn)
- Brotchie, Eric (Melbourne HS South Yarra)
- Costello, Sebastian (Carey Baptist GS Kew)
- Heymann, Ruth (McKinnon SC McKinnon)
- Kelly, Thomas (Scotch College Hawthorn)
- Lovelock, Nicholas (Carey Baptist GS Kew)
- Maben, Eric (Mazenod College Mulgrave)
- Payne, Katherine (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Sahhar, Julian (Scotch College Hawthorn)
- Thompson, Sarah (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Wood, Jenna (St Helena SC Eltham)
46 (18 total)
- Alexander, Xenia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Casan, Joshua (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Clemente, Julia (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Clendinnen, Anastasia (Eltham HS Eltham)
- Curran, Grace (Genazzano FCJ Kew)
- Hodge, Emma (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Horan, Claire (Ruyton Girls School Kew)
- Kohn, Judith (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Larosa, Rosemaree (Genazzano FCJ Kew)
- Lim, Jennifer (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- McNamara, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Poole, Stephanie (St Catherines School Toorak)
- Roberts, Claire (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Ross, Eloise (Carey Baptist GS Kew)
- Slattery, Lachlan (Scotch College Hawthorn)
- Southwick, Meilisa (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Willingham, Andrew (Carey Baptist GS Kew)
- Zuccala, Elizabeth (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
45 (22 total)
- Beissbarth, Jess (Eltham HS Eltham)
- Blight, Edwina (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Burnett, Nicholas (Ruyton Girls School Kew)
- Butler, Nigel (Scotch College Hawthorn)
- Cavnoudias, Samuel (Haileybury College Keysborough)
- Chan, Christopher (Scotch College Hawthorn)
- Dai, Diana (Fintona Girls School Balwyn)
- Hutchison, Jessie (Braemar College Woodend)
- Kaminsky, Matthew (St Michaels GS St Kilda)
- Kezilas, David (St Leonards College Brighton East)
- Knox, Meredith (Yarra Valley GS Ringwood)
- Kung, Anthony (Scotch College Hawthorn)
- Lackmann, Amelia (St Catherines School Toorak)
- Lenthall, Sarah (Presbyterian Ladies College Burwood)
- McGougan, Bethany (St Margarets School Berwick)
- Meehan, Madeleine (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Moss, Tristan (Ruyton Girls School Kew)
- Piko, Lauren (Catholic Ladies College Eltham)
- Strain, Danielle (Siena College Camberwell)
- Thomev, Velika (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Walker, Nicolas (Ruyton Girls School Kew)
- Wilson, Natasha (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
44 (29 total)
- ARMIT, Edward (Melbourne GS Melbourne)
- Bacon, Nicola (St Michaels GS St Kilda)
- Casey, Kathleen (Siena College Camberwell)
- Charles, Joseph (Melbourne HS South Yarra)
- Chen, Sophie (McKinnon SC McKinnon)
- Down, Meagan (Echuca HS Echuca)
- Eilenberg, Emily (St Catherines School Toorak)
- Falcone, Dominic (Haileybury College Keysborough)
- Finlayson, Olivia (Carey Baptist GS Kew)
- Furletti, Rachele (Genazzano FCJ Kew)
- Hopkins, Erica (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Horsley, Jim (Carey Baptist GS Kew)
- Lade, Catherine (Methodist Ladies College Kew)
- Leaney, Erica (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Leighton, David (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Leikina, Marina (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- McDonald, Virginia (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- McLennan, Patrick (St Kevins College Toorak)
- McPherson, Edward (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Mitchell, Laura (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Ormonde, Lucinda (St Leonards College Brighton East)
- Ponnamperuma, Trishan (Haileybury College Keysborough)
- Reinalda, Allegra (Princes Hill SC Carlton North)
- Rice, Tennille (Loreto College Ballarat)
- Rodgers, Lily (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Squires, Fleur (Carey Baptist GS Kew)
- Tummel, Angus (Scotch College Hawthorn)
- Wawrzykowska, Katarzyna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Younane, Dylan (St Kevins College Toorak)
43 (42 total)
- Blair, Nicole (Luther College Croydon)
- Bleby, Alice (St Michaels GS St Kilda)
- Bower, Andrew (Wesley College Melbourne)
- Boyle, Celia (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Bredebusch, Cara (Firbank GS Brighton)
- Brown, Kathryn (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Browne, Edward (Eltham College Of Education Research)
- Browning, Angelina (Donvale Christian College Donvale)
- Byrne, Liam (Aquinas College Ringwood)
- Caripis, Lisa (Carey Baptist GS Kew)
- Chang, Steven (Ruyton Girls School Kew)
- Coelho, Daniel (Xavier College Kew)
- Costello, Daniel (Carey Baptist GS Kew)
- Cox, Eden (Camberwell HS Canterbury)
- Cripps, Jemma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Greenthaner, Nathanael (Luther College Croydon)
- Gregory, Patrick (St Kevins College Toorak)
- Harkinscross, Rebecca (Apollo Bay P-12 College Apollo Bay)
- Huang, Lan (McKinnon SC McKinnon)
- Kokich, Justine (Siena College Camberwell)
- Leow, Sunming (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lindsay, Timothy (Scotch College Hawthorn)
- Morris, Andrew (Balwyn HS Balwyn North)
- Noonan, Charles (De La Salle College Malvern)
- OConnor, Jack (Melbourne GS Melbourne)
- Oluich, Catherine (Mentone Girls GS Mentone)
- Osborne, Laura (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Palmer, Jacinta (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Parkhurst, Katherine (Braemar College Woodend)
- Paterson, James (McKinnon SC McKinnon)
- Rizmal, Zalika (Monbulk College Monbulk)
- Russell, Timothy (Melbourne GS Melbourne)
- Shiferson, Anna (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Spain, Christopher (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Srour, Charles (St Kevins College Toorak)
- Sterling, Sara (McKinnon SC McKinnon)
- Urban, Sylvester (Melbourne HS South Yarra)
- Vancuylenburg, Joshua (Carey Baptist GS Kew)
- Verblun, Daniel (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Weiss, Katharine (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Woolnough, Emily (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Zhao, Jingyang (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
42 (50 total)
- Banksanderson, Elizabeth (St Catherines School Toorak)
- Blair, Angus (Melbourne GS Melbourne)
- Blunsdon, Courtney (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Buttriss, Jessica (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Carroll, Stephanie (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Cook, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Darling, Rowan (Haileybury College Keysborough)
- Delahunty, Claire (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Drury, Leah (Mildura Senior College Mildura)
- Edwards, Zoe (Toorak College Mount Eliza)
- Gild, Andrew (St Kevins College Toorak)
- Gill, Gabriel (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Gunasekera, Christine (Firbank GS Brighton)
- Gutnick, Rochel (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Hamer, Katherine (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Henderson, Vivika (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Hickman, Timothy (Scotch College Hawthorn)
- Hoffman, Alexandra (St Catherines School Toorak)
- Horan, Jemma (Catholic College Sale)
- Hu, Michael (Scotch College Hawthorn)
- Jama, Saynab (Northcote HS Northcote)
- Kalimniou, Callie (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Kearney, Tom (Melbourne GS Melbourne)
- Kohlman, Jason (McKinnon SC McKinnon)
- Labrooy, Lisamarie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lee, Xiyin (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lingard, Katherine (Methodist Ladies College Kew)
- Mannfolk, Julia (St Margarets School Berwick)
- Marson, Laura (Genazzano FCJ Kew)
- McAuliffe, Kirsty (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- McCrone, Jessie (Loreto College Ballarat)
- McLennan, Courtney (Firbank GS Brighton)
- Morrissey, Edward (Koonung SC Mont Albert North)
- Oaten, Kate (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Paas, Michael (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Papadinas, Lisa (Santa Maria College Northcote)
- Price, Felicity (Geelong GS Corio)
- Reddy, Zoe (McKinnon SC McKinnon)
- Reed, Kelly (Mentone Girls SC Mentone)
- Rule, John (Carey Baptist GS Kew)
- Sheldon, Stephen (Balwyn HS Balwyn North)
- Smith, Lenore (Santa Maria College Northcote)
- Stoney, Lisa (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Systermans, Cameron (Geelong GS Corio)
- Thomas, Louisa (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Thomas, William (St Michaels GS St Kilda)
- Thomson, Andrew (Northcote HS Northcote)
- Tyrer, Samuel (De La Salle College Malvern)
- Ziemer, Michael (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Zylberman, Feygl (The King David School Armadale)
41 (65 total)
- Ainsworth, Michelle (The Knox School Wantirna South)
- Andrews, Alana (Geelong GS Corio)
- Ardley, James (Xavier College Kew)
- Babic, Jelena (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Ballantyne, Claire (Woodleigh School Baxter)
- Bascomb, Amy (Beechworth SC Beechworth)
- Bittelmann, Jay (Melbourne GS Melbourne)
- Browne, Kate (Eltham College Of Education Research)
- Buchanan, Lucy (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Calder, Elizabeth (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Cambria, Alexander (St Michaels GS St Kilda)
- Cameron, Donald (Scotch College Hawthorn)
- Carter, Alyson (Camberwell HS Canterbury)
- Castles, Hannah (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Catanchin, Melanie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Curtis, Emily (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Eddy, James (Carey Baptist GS Kew)
- Edwards, Amelia (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Fernandes, Sanjay (St Kevins College Toorak)
- Flint, Josephine (Mater Christi College Belgrave)
- Garrard, Kate (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Gibson, Kari (Mentone Girls GS Mentone)
- Glikson, Angie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Graszkiewicz, Klara (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Gutnick, Zahava (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Hall, Katherine (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Houghton, Michael (Carey Baptist GS Kew)
- Hunter, Marycait (Assumption College Kilmore)
- Hutton, Lewis (Ruyton Girls School Kew)
- Ioculari, Asha (Northcote HS Northcote)
- Kane, Philippa (Fintona Girls School Balwyn)
- Langsford, Casey (Loreto College Ballarat)
- Lind, Samantha (Karingal Park SC Frankston)
- Ling, Jenny (Balwyn HS Balwyn North)
- Lopez, Daniel (Balwyn HS Balwyn North)
- Luxford, Emma (Traralgon SC Traralgon)
- Macintyre, Beatrix (Wesley College Melbourne)
- McCullough, Kathryn (Firbank GS Brighton)
- Mills, Christopher (Xavier College Kew)
- Milosevic, Jelena (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Milroy, Carly (St Margarets School Berwick)
- Partland, Lily (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Paul, Dimity (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Rabar, Julia (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Rossignuolo, Pia (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Roworth, Simone (Balwyn HS Balwyn North)
- Shaw, Robert (Melbourne GS Melbourne)
- Sheridan, Amy (Salesian College Sunbury)
- Sheumack, Kyal (The Peninsula School Mount Eliza)
- Stephens, Carla (Loreto College Ballarat)
- Stewartgallagher, Lilly (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Tanase, Bianca (St Michaels GS St Kilda)
- Taylor, Mardi (Methodist Ladies College Kew)
- Theophanous, Katerina (University HS Parkville)
- Thomas, David (Brighton GS Brighton)
- Toscano, Nicholas (Xavier College Kew)
- Tsokhas, Erifili (Dandenong HS Dandenong)
- Venus, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Volpert, Maryanna (Firbank GS Brighton)
- Walker, Caroline (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Walsh, Laura (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Walsh, Simon (Eltham HS Eltham)
- Winslow, Alana (Viewbank College Rosanna)
- Youdell, Jessica (Mentone Girls SC Mentone)
- Zwier, Romy (Bialik College Hawthorn East)
40 (78 total)
- Angel, Bernard (St Bernards College Essendon)
- Axford, Elyse (Brentwood SC Glen Waverley)
- Barratt, Caitlin (Balwyn HS Balwyn North)
- Beaton, Elizabeth (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Bendet, Yocheved (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Bennett, Alice (Ruyton Girls School Kew)
- Bertolus, Claire (Melbourne Girls College Richmond)
- Blainey, Matthew (Kew HS Kew East)
- Chen, Annie (Blackburn HS Blackburn)
- Christensen, Ben (Ruyton Girls School Kew)
- Cleary, Joanne (Ringwood SC Ringwood)
- Connor, Gregory (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Cooney, Michael (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Corb, Paul (Berwick SC Berwick)
- Cox, Oliver (Brighton GS Brighton)
- Curkpatrick, Samuel (Rowville SC Rowville)
- Dafner, Carmen (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Declase, Rochelle (St Monicas College Epping)
- Dedousis, Sophia (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Dent, Matthew (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Drysdale, Hannah (Firbank GS Brighton)
- Dwyer, Jacob (Haileybury College Keysborough)
- Eccles, Xanthe (Doncaster SC Doncaster)
- Eldridge, Gregory (St Leonards College Brighton East)
- Fitzpatrick, William (Carey Baptist GS Kew)
- Goldwater, Naomi (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Gorman, Danielle (Genazzano FCJ Kew)
- Graj, Chana (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Grant, Kirsten (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Griffiths, David (Carey Baptist GS Kew)
- Grigg, Thomas (Xavier College Kew)
- Howard, Vaughan (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Jacobs, Scott (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Kearns, Paul (Mazenod College Mulgrave)
- Kim, Hyunghee (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Kirkham, James (St Kevins College Toorak)
- Koch, Chelsea (Siena College Camberwell)
- Kothe, Hannah (St Michaels GS St Kilda)
- Lin, Jenny (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Littmann, Joshua (Bialik College Hawthorn East)
- Mackintosh, Samuel (Scotch College Hawthorn)
- Maloney, Adam (St Bedes College Mentone)
- Maloney, May (Princes Hill SC Carlton North)
- Marr, Lachlan (Patterson River SC Carrum)
- McDermott, Megan (Carey Baptist GS Kew)
- McIntosh, Laura (Toorak College Mount Eliza)
- Melloy, Suzanne (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Murphy, Rachel (Ave Maria College Aberfeldie)
- Murray, Kate (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Murray, Rebecca (Mercy Diocesan College Coburg)
- Newton, Sarah (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Nohay, Scarlettjae (St Michaels GS St Kilda)
- Nunan, Joshua (Eltham College Of Education Research)
- OConnell, Emma (Goulburn Valley GS Shepparton)
- OKane, Alannah (Goulburn Valley GS Shepparton)
- OMeara, Sebastian (Melbourne GS Melbourne)
- Paltiel, Devorah (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Pappin, Kaitlyn (Mildura Senior College Mildura)
- Pech, Krista (Viewbank College Rosanna)
- Robinson, Alexander (St Michaels GS St Kilda)
- Rodger, Nicola (Ruyton Girls School Kew)
- Russo, Thomas (St Bernards College Essendon)
- Smith, Analeise (Loreto College Ballarat)
- Tan, Emma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Tolich, Phoebe (Firbank GS Brighton)
- Trevascus, Rohan (Mill Park SC Epping)
- Trussell, Celeste (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Valentine, Joel (Mill Park SC Epping)
- Valentini, Julia (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Venuto, Anthony (St Bernards College Essendon)
- Wagner, Fynbar (Northcote HS Northcote)
- Watt, Eleanor (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Webber, Moniquelouise (Padua College Mornington)
- Wilkinson, Bridie (Maffra SC Maffra)
- Wilson, Zoe (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Witt, Katrina (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Wood, Daniel (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Zhang, Alice (MacRobertson Girls HS Melbourne)